O firmie

        AluScaff to renomowany i ceniony na rynku dystrybutor rusztowań fasadowych i rusztowań przejezdnych. Oferujemy Państwu najlepsze dostępne na rynku budowlanym rozwiązania. Jeśli ważna jest dla Państwa jakość rusztowań, czas realizacji zamówienia, atrakcyjna cena oraz profesjonalne doradztwo, to jesteśmy firmą spełniającą te wymagania.

        Świadczymy usługi na terenie całej Europy i zapewniamy szybką oraz fachową obsługę. W naszym asortymencie znajdują się między innymi:

Rusztowania fasadowe stalowe:
- Rusztowanie typu Plettac 70
- Rusztowanie typu L 0,73

Rusztowania fasadowe aluminiowe:
- Rusztowanie typu Plettac 70
- Rusztowanie typu L 0,73


Rusztowania przejezdne
 
Akcesoria do rusztowań
 

        Zachęcamy do skorzystania z naszych usług klientów indywidualnych, firmy budowlane, jak również hurtownie. Dzięki stałym, dużym stanom magazynowym jesteśmy w stanie realizować zamówienia od ręki. Posiadamy własne samochody co pozwala nam na jeszcze szybszą dostawę rusztowań na Państwa budowę.

        Stawiamy tylko na najwyższej jakości rusztowania fasadowe i rusztowania elewacyjne, które cechuje największa trwałość oraz funkcjonalność. Dzięki temu zapewniamy przyszłym użytkownikom maksimum bezpieczeństwa.

        W przypadku jakichkolwiek pytań albo wątpliwości zapraszamy do kontaktu – nasi specjaliści pomogą Państwu wybrać najbardziej optymalne rozwiązanie.

 

 

 

Galeria: